امروز : شنبه 16 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20999
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 17 سپتامبر 2019 - 16:46
به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی؛
مدیر بهداشت و اچ اس ای شرکت سنگ آهن بافق به همراه جمعی از مدیران این مجموعه به مناسبت گرامیداشت روز فوریت های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی، از کارکنان اورژانس ۱۱۵ شرکت سنگ آهن تجلیل نمودند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ غلامرضا پور مدیر بهداشت و HSEشرکت سنگ آهن بافق به همراه حیدری مدیر حوزه مدیر عامل،فخر مدیر روابط عمومی، ایزدیان رئیس محیط زیست و ابراهیمی سرپرست اورژانس های شرکت،صبح امروز بمناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی، در پایگاه های اورژانس 115 شرکت سنگ آهن مستقر در کارخانه فرآوری (چغارت)، معدن سه چاهون و گندله سه چاهون حضور یافتند و ضمن تبریک این روز از خدمات و تلاش پرسنل آن با اهدای شاخه ی گل تجلیل کردند.

در این دیدارها پرسنل اورژانس های مذکور مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند که غلامرضا پور مدیر بهداشت و HSEشرکت قول بررسی و مساعدت داد.

غلامرضا پور با آرزوی موفقیت برای تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی، عنوان کرد: اورژانس ۱۱۵ یکی از حساس‌ترین و حیاتی‌ترین واحدهای ارائه دهنده خدمات در سطح شهرستان است.

وی با اشاره به نقش مهم پرسنل اورژانس برای نجات جان مصدوم تصریح کرد: در زمان وقوع حادثه شما نفرات اولی هستید که بالافاصله در صحنه حضور دارید، اقدامات پیش بیمارستانی که در آن لحظات اولیه برای نجات مسدوم انجام می دهید بسیار حائز اهمیت است و این نقش مهم پرسنل اورژانس را نشان می دهد.

مدیر بهداشت و HSEشرکت ضمن آرزوی موفقیت برای پرسنل اورژانس 115 شرکت سنگ آهن، خواهان تلاش بیشتر برای ارائه خدمات مطلبوب تر به شهروندان و عموم مردم شد.

گفتنی است، در ادامه این دیدارها مسئولان حاضر به همراه محمد رضا کاظمی مدیرعامل باشگاه آهن پس از حضور در اورژانس های سطح شهر با حضور در اورژانس بهداری آهنشهر از خدمات پرسنل آن با اهدای شاخه گل تجلیل کردند.