امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21019
تاریخ انتشار: شنبه 21 سپتامبر 2019 - 16:20
جمعی از بازنشستگان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز طی نشستی صمیمی با مدیرعامل شرکت در هتل نیکان،مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به بازنشستگان شرکت با بیان اینکه زمانی من نیز به جایگاه کنونی شما خواهم رسید،گفت:  شما بهترین دوران زندگی خود را صرف خدمت به این مجموعه کرده اید و اکنون ما نیز آنچه در توان و چهارچوب قوانین شرکت باشد در راستای کمک به بازنشستگان به کار خواهیم بست.

وی در خصوص تشکیل کانون بازنشستگان شرکت با اعلام موافقت خود بیان کرد: این تشکل میتواند به بررسی مسائل و مشکلات خاص بازنشستگان بپردازد تا پیگیری و حل شود.

مدیر عامل شرکت در بحث بیمه و درمان با اشاره به اینکه مشکلاتی وجود دارد اما تلاش ما برای به حداقل رساندن آن است،اظهار کرد: برخی موارد را باید ریشه ای حل کرد و ما نیز پیگر این موضوعات هستیم.

فلاح مبارکه با بیان پیگیری های انجام گرفته برای تبدیل درمانگاه شرکت سنگ آهن به کلینیک با حضور پزشکان متخصص برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به پرسنل شرکت،افزود: از آنجا که بیشترین تراکم بازنشستگان شرکت در شهرستان هستند بدنبال آن هستیم با انجام این امر ضرورت پیمودن مسیر بافق – یزد برای مراجعه به پزشکان متخصص را کاهش دهیم.

وی یادآور شد: همچنین مرکز مشاوره شرکت سنگ آهن به زودی راه اندازی خواهد شد تا در این زمینه نیز خدمات لازم را به پرسنل شرکت و خانواده های آنان ارائه دهد.

بحث های خدمات رفاهی و تفریحی، امور سهام سهامداران شرکت از دیگر موضوعاتی بود که مدیرعامل شرکت به آن اشاره داشت.