امروز : شنبه 5 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21034
تاریخ انتشار: شنبه 21 سپتامبر 2019 - 18:41
حبیب حسن زاده بافقی جانشین فرماندهی پایگاه نبی اکرم (ص) ) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را مردم شهید پرور شهر دارالشجاعه به ویژه جانبازان، ایثارگران و خانواده معزز شهدای شرکت و شهرستان تبریک عرض نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (۳۹،حج)

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت، ایثار و ازخودگذشتگی غیور مردانی است که اقتدار و استقلال امروز کشور مرهون صلابت، استقامت، پایداری و مجاهدت‌های آن‌هاست. این هفته در واقع نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت قهرمان ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت‌های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‌توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و هنگامه اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران در دفاع از شریعت اسلام و آب و خاک میهن عزیزمان است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال زدنی آنان، جاودانه شد. رزمندگان اسلام طی ۸ سال تمام هستی خود را در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی، عزت، شرف و موجودیت ایران اسلامی در طبق اخلاص نهادند و در سایه رهبری مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام عظیم الشأن(ره) حماسه ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به تحیر و تحسین واداشت.

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهیدپرور ایران اسلامی، علی‌الخصوص حضور حماسی و غیورانه پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق، جانبازان، ایثارگران و خانواده معزز شهداء شرکت، تبریک عرض کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا ، الامام خامنه ای عزیز (اطال الله عمره الشریف) مسألت می‌کنم.

والسلام علیکم و علی عباد الله الصالحین

حبیب حسن زاده بافقی

جانشین فرماندهی پایگاه نبی اکرم (ص) sdlocked