امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21118
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 26 سپتامبر 2019 - 15:33
محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ظهر پنجشنبه 4 مهرماه به همراه محمد رضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق دیدار و در خصوص تعامل هر چه بیشتر این دو مجموعه بحث و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این دیدار ضمن تشکر از زحمات فلاح مبارکه و همکاری های وی با جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از اعضای جمعیت که همیشه پیش قدم و پیشرو از این مجموعه بوده است، به بیان عمده فعالیت هلال احمر در بحث جوانان،درمان و توانبخشی،امداد و نجات … پرداخت.

وی بحث آموزش های عمومی به شهرواندان را مهمترین موضوع عنوان کرد و گفت: متاسفانه این موضوع بنا به دلایلی کمرنگ شده و باید توجه بیشتر به این موضوع داشت و آن را جدی گرفت.

حرازی با اشاره به برخی فعالیت های آورده شده در مکان هایی که به لحاظ جمعیت بیشتر است،اظهار کرد: با همکاری آموزش و پرورش توانستیم در بحث آموزش طرح ” داد رس ” را برای مقطع هشتم متوسطه اجرا کنیم و اکنون در برنامه داریم تا بصورت گسترده تر در محلات برگزار کنیم.

وی بر اهمیت یادگیری کمک های اولیه و اعمال آن در زمان وقوع حوادث متعدد که اثر مضاعفی در نجات جان انسان دارد،تاکید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در بحث های آموزشی و انجام کمک های اولیه، اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری با شرکت سنگ آهن کرد.

حرازی زاده همچنین از کمک های شرکت سنگ آهن در بحث های داوطلبی و خیری نیز تشکر کرد.

سپس محمد رضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از نگاه ویژه مدیرعامل شرکت سنگ آهن به جمعیت هلال احمر و کمک های ارسال شده به مناطق سیل زده کشور، توزیع بسته های غذایی به نیازمندان،مساعدت در ساخت داروخانه هلال احمر،جذب نیرو،تامین آب شیرین و … تشکرکرد.

وی افزود: در هر زمان که نیاز به کمک بوده ،مجموعه مجموعه سنگ آهن یاریگر جمعیت هلال احمر بوده است.

در ادامه رضا فلاح مبارکه ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر بیان کرد: باعث افتخار من است که عضوی از جامعه بزرگ هلال احمر باشم.

وی ساخت و تجهیز داروخانه و ایجاد اتاق بحران ایمن را نیاز شهر دانست و افزود:  در زمینه آموزش اعلام آمادگی برای برقراری ارتباط بین دو مجموعه می کنیم.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن با تاکید بر اینکه هر چه در بحث آموزش فعال تر عمل کنیم شاهد خدمات بیشتر توسط افراد در هر کجای این منطقه و کشور خواهیم  بود،اظهار داشت:  اگر این دیدگاه حاکم باشد،شرکت سنگ آهن آمادگی دارد تا در این خصوص هر گونه کمک و مساعدتی انجام دهد.

فلاح مبارکه با توجه به همکاری و ارتباط بین دو مجموعه در بحث های امداد و کمک رسانی،بیان کرد: با نوسازی ناوگان شرکت می توانیم کمک بیشتری به جمعیت هلال احمر داشته باشیم.