امروز : شنبه 16 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21149
تاریخ انتشار: جمعه 27 سپتامبر 2019 - 12:27
همزمان با هفته دفاع مقدس:
رضا فلاح مبارکه با حضور در منزل رنجبر و قائمی 2 تن از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس ضمن دیدار از رشادت های آنان تجلیل کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در ادامه طرح تجلیل از همسنگران شهدا و بنا به پیشنهاد هئیت رزمندگان اسلام، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق شب گذشته به همراه سید مصطفی فخر مدیر روابط عمومی شرکت اکبر قانعی،ابولیان،ابراهیمی وغلامزاده از پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور در منزل رزمندگان ایثارگر رنجبر و قائمی از رشادت های آنان تجلیل کرد.

مسئولان حاضر در ابتدای این برنامه با رزمنده ایثارگر رنجبر دیدار کردند. وی که مدت 23 ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافته است،به بیان خاطرات خود برای حضور در جبهه و جنگ پرداخت.

رضا فلاح مبارکه در این دیدار هدف از اجرای این برنامه را دیدار با رزمندگان ایثارگر دوران دفاع مقدس که کمتر کسی شاید آنان را بشناسند عنوان کرد و اظهار داشت: تقارن برگزاری این برنامه با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از رزمندگان ایثارگر به عنوان ذخیره های این کشور یادی شود و از رشادت های آنان تقدیر نماییم و امیدواریم با تجدید خاطرات پر افتخار شما رزمندگان، گامی موثر در جهت شناسایی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید برداریم.

در ادامه دیدار با رزمنده ایثارگر قائمی انجام گرفت. مدیرعامل شرکت سنگ آهن با بیان اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس با گذشتن از جان خود و بی هیچ ادعایی برای حفظ کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جبهه ها رفتند،گفت: نسل جدید ما نمی دانند که در دوران جنگ چه اقدامات بزرگ و حماسه ها از سوی رزمندگان انجام گرفته است.

وی با اشاره به جنگ های متعددی که در ایران اتفاق افتاده و منجر به از دست دادن بخش هایی از خاک این سرزمین شده است،افزود: جنگ ایران و عراق، تنها جنگی بود که یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتاد و این به برکت مقاومت رزمندگان و خون پاک شهیدان است.

سپس قائمی با تاکید بر اینکه شهیدان زنده و شاهد بر ما هستند،گفت: باید فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جدید منتقل شود تا بدانند چه مجاهدت هایی از سوی شهیدان صورت گرفته و اگر نبودند امروز این امنیت و آرامش در جامعه و زندگی ما حاکم نبود.  

وی در ادامه به بیان خاطرات خود در جنگ پرداخت.