امروز : شنبه 16 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21206
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 سپتامبر 2019 - 19:41
جانشین فرماندهی پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به نمایندگی از سوی مدیر عامل شرکت با حضور در منزل علیرضا یزدان پناه یکی از همکاران این مجموعه که بدلیل عارضه تنفسی بستری است، از وی عیادت و دلجویی نمود .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت ؛ جانشین فرماندهی پایگاه نبی اکرم (ص) در این عیادت‌ ضمن ابلاغ سلام مدیرعامل شرکت و گفتگو با یزدان پناه، از نزدیک در جریان وضعیت جسمی و روند معالجه وی قرار گرفت و برای ایشان آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

در این دیدارها که تنی چند از همکاران نیز حضور داشتند؛  حبیب حسن زاده بافقی از درگاه ایزدمنان برای ایشان و سایر همکاران و بازنشستگان بیمار شرکت و همه بیماران جهان اسلام آرزوی صحت و سلامتی کرد.

حسن زاده بافقی گفت: یزدان پناه از همکاران خدوم بخش خدمات شرکت می باشد که مدت مدیدی است دچار عارضه تنفسی شده اند .

وی اضافه کرد:  عیادت و دلجویی از همکاران بیمار از جمله اقداماتی است که همواره در راستای تکریم از این عزیزان توسط مدیر، معاونین و مسئولان شرکت انجام می گیرد.

در ادامه خانواده یزدان پناه نیز از حضور نماینده مدیریت شرکت تشکر نموده و این اقدام خداپسندانه را باعث ایجاد امید برای پیشرفت در بهبودی و رسیدن به سلامتی کامل وی دانستند.

شایان ذکر است: عیادت از بیماران یکی از سفارشات موکد دین مبین اسلام است و احادیث و روایات متعددی در این زمینه بیان شده که در یکی از این روایات رسول اکرم(ص) می‌فرمایند :خداى تعالی در روز قیامت مى‏فرماید: اى پسر آدم! من بیمار شدم اما عیادتم نکردى؟ عرض مى‏‌کند: پروردگارا چگونه تو را عیادت کنم حال آن‏که تو پروردگار جهانیانى؟ مى‏‌فرماید: مگر ندانستى که فلان بنده‌‏ام بیمار شد و عیادتش نکردى، مگر نمى‏‌دانستى که اگر به عیادتش روى، مرا نزد او مى ‏‌یابى؟