امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21253
تاریخ انتشار: شنبه 5 اکتبر 2019 - 12:20
مدیر کل امور مالیاتی استان یزد صبح امروز با حضور در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با رضا فلاح مبارکه دیدار و در خصوص تعامل و همکاری هر چه بیشتر و بهتر این دو مجموعه بحث و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ منوچهر اسدی مدیرکل امور مالیاتی استان یزد صبح امروز به همراه وکیل رئیس اداره دارایی و مالیاتی شهرستان بافق و حسن حبیبیان کارشناس شرکت درامور تامین اجتماعی  با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل امورمالیاتی استان یزد ضمن تقدیر وتشکر از مدیرعامل و مجموعه شرکت گفت: در راه توسعه استان ما بدنبال وصول مالیات حقه در کنار حمایت از تولید و صادرات هستیم.

وی با اظهار خرسندی از همکاری و پرداخت به موقع مالیات از سوی این شرکت، افزود:  شرکت سنگ آهن به عنوان یکی از شرکت های بزرگ استان است که توانسته مالیات خود را به موقع پرداخت کند و سیر قانونی خود را طی نماید و بدون شک با حضور شما در مجموعه، همچنان یاری گر ما در امر مالیات خواهید بود.

منوچهر اسدی اظهار داشت: مجموعه سنگ آهن بافق و اداره کل مالیات یزد از یکدیگر جدا نیستند و ما آماده برای هر گونه تعامل و همکاری هستیم، زیرا تعامل این دو دستگاه به نفع شهرستان و استان می باشد.

در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل امورمالیاتی استان یزد و همراهان وی گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در بحث مالیات و پرداخت آن همواره تلاش نموده تا آن را به موقع پرداخت نماید،اما امروز با ایجاد پروژه های جوار معدنی که مهم ترین آن گندله سه چاهون می باشد، باید سعی نماید تا هزینه های میلیاردی آن را هر چه سریعتر تامین و پرداخت کند.