امروز : چهارشنبه 2 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21428
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 اکتبر 2019 - 07:27
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان روز گذشته با حضور در دفتر شرکت سنگ آهن مرکزی در مرکز استان با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حجت الاسلام عباس زارع، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یکشنبه بیست و یکم مهرماه با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی  با رضا فلاح مبارکه  دیدار و در خصوص وضعیت جامعه ایثارگری، جانبازان و فرزندان شاغل آنان در شرکت و ارائه خدمات بهتر به آنان بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، گزارشی از آمار شهدا،جانبازان،ایثارگران و فرزندان شاغل آنان در شرکت ارائه نمود و سپس پیرامون طرح های در دست اقدام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مطالبی بیان کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد این دیدار را بسیار مثبت ارزیابی کرد و ضمن تشکر از حُسن توجه مدیر عامل شرکت سنگ آهن به جامعه ایثارگر امیدوار شد تا همواره رضایت خانواده های شهدا و ایثارگر حاصل شود.

زارع آمادگی و عملکرد شرکت برای ارائه خدمات کامل و مطلوب به خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز را امید بخش دانست و بر لزوم ارتباط مستمر شرکت با بنیاد شهید تأکید کرد.