امروز : شنبه 16 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21554
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 17 اکتبر 2019 - 19:53
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در بازدید از سایت گندله سازی با اشاره به اهمیت بالای مراحل پایانی پروژه و حساسیت کار و زمانبر بودن آن افزود: این پروژه اکنون پیشرفت 85 درصدی دارد و 15 درصد باقیمانده از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.خوشبختانه تمامی قطعات و تجهیزات داخل سایت یا در بندر در حال بارگیری است که تلاش ما تسهیل این امر می باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ظهر امروز به همراه جانشین مجری پروژه گندله سازی،سرپرست مالی و بازرگانی و جمعی از مهندسان شرکت با حضور در سایت گندله سازی سه چاهون و بازدید از قسمت های مختلف، روند کار و میزان پیشرفت پروژه را مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه طی نشستی با جانشین مجری پروژه گندله سازی و جمعی از مهندسان، از تلاش تمامی مجموعه برای پیشرفت این پروژه به ویژه محمد جواد عسکری و پیمانکاران ارشد شرکت آذران و فکور صنعت و شرکت های دست دوم و همکارانی که تا این مرحله همت نمودند،تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اهمیت بالای مراحل پایانی پروژه و حساسیت کار و زمانبر بودن آن افزود: این پروژه اکنون پیشرفت 85 درصدی دارد و 15 درصد باقیمانده از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.خوشبختانه تمامی قطعات و تجهیزات داخل سایت یا در بندر در حال بارگیری است که تلاش ما تسهیل این امر می باشد.

فلاح با اشاره به جلسه ای با شرکت فکور صنعت برای اضافه کردن تیم ها به ویژه در ناحیه نسوز کارها و صحبت با شفیع مدیر پروژه برای حضور فیزیکی بیش از پیش در سیستم،تاکید کرد: با توجه به مراحل پایانی،باید پروژه را با حساسیت بیشتری پیشبرده و اکنون نیاز به همت مضاعف همه مجموعه و دقت بالا در کار هستیم .

وی با بیان اینکه با راه اندازی این کارخانه بسیاری از مشکلات شرکت سنگ آهن مرتفع خواهد شد،گفت: با ارزش افزوده ای که به محصول خود می دهیم می توانیم در زمینه اقتصادی و تولید بسیار موفق عمل کنیم.

مدیر عامل شرکت با توجه به برگزاری آزمون استخدامی گندله سازی شرکت سنگ آهن، بر حساسیت بالا در مرحله گزینشی نیروها تاکید کرد تا در آینده نیروهایی توانمند و متخصص از دل مجموعه بیرون آید.

وی با توجه به 6 ماه فرصت برای راه اندازی کارخانه گندله سازی خواهان تلاش مضاعف به جهت رسیدن به نتیجه ای شیرین شد تا تلخی های گذشته با رسیدن به هدف از بین برود.