امروز : شنبه 5 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 21627
تاریخ انتشار: جمعه 18 اکتبر 2019 - 11:35
سید مصطفی فخر بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق طی پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان،،رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان بافق و تمامی ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی شهرستان تبریک عرض نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

هفته تربیت بدنی و ورزش یاد آور اهمیت ورزش در جامعه و اهمیت سلامت ، نشاط ، شادابی و توانمندی نیروی انسانی جامعه و همچنین مهمترین ابزار ارتقاء سلامت و نشاط در جامعه و مبارزه با آسیب های اجتماعی است.

هفته تربیت بدنی و ورزش نماد و بهانه ای است تا به خود یادآور شویم برای بهتر زندگی کردن و تندرستی و بهره مندی از فرصت هایی که داریم، از رخوت رها گردیم و با اراده ای محکم به سوی سلامتی و نشاط گام برداریم و از قافله شکوفایی و شادی باز نمانیم.

مقام معظم رهبری فرموده اند: (( بر همه ما واجب است که ورزش را در تمامی زمینه ها جدی بگیریم. )) این نشان دهنده اهمیت ورزش در زندگی شخصی و اجتماعی افراد است، بنابراین وظیفه همه ما است که تلاش کنیم ورزش را در جامعه نهادینه کنیم.

اینجانب هفته تربیت بدنی و ورزش را از سوی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ،اعضای هیئت مدیره و کارکنان باشگاه آهن به مدیرکل ورزش و جوانان استان ،رییس و کارکنان اداره ورزش و جوانان بافق و بر تمام پیشکسوتان و ورزشکاران عزیز که همواره در جهت شکوفایی استعدادهای ورزشی و ارتقاء ورزش شهرستان تلاش می کنند،تبریک عرض می نمایم.

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

سید مصطفی فخر بافقی