امروز : چهارشنبه 2 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22056
تاریخ انتشار: یکشنبه 24 نوامبر 2019 - 14:28
به همت اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،همایش کسب و کارهای خرد و شبکه سازی صبح امروز در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ همایش کسب و کارهای خرد و شبکه سازی صبح امروز با دعوت از دکتر شکری زاده استاد دانشگاه یزد و مدیرعامل شرکت ذهن برتر و با حضور متقاضیان کسب و کار های خرد و کارجویان شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

نوری شادکام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در این همایش با توجه به ضرورت تبیین مشاغل خرد و کسب و کارهای کوچک در شهرستان بیان کرد: در آخرین روز از هفته کار آفرینی به نام ” کار آفرینی،فرهنگ و مشاوره ” همایش کسب و کارهای خرد و شبکه سازی از سوی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان این همایش متقاضیان کسب و کار های خرد و کارجویان شهرستان هستند،افزود: دکتر شکری زاده استاد دانشگاه یزد و مدیرعامل شرکت ذهن برتر در این همایش به بیان مباحث مرتبط با کار آفرینی و سایر مورد نیاز شهرستان می پردازد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در پایان از روابط عمومی شرکت سنگ آهن که زمینه برگزاری این همایش را با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فراهم نموده،تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بر ضرورت آموزش،تلاش خواهیم کرد در آینده پیرامون مسائل آسیب های اجتماعی و کار آفرینی همایش ها و کارگاه های آموزشی برگزار نماییم.