امروز : چهارشنبه 2 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22091
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 نوامبر 2019 - 19:43
نماینده ولی فقیه در سپاه بافق:
نماینده ولی فقیه در سپاه بافق با اشاره به ورود تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف فرهنگی،اقتصادی و جنگ نرم تصریح کرد: عبور از جنگ اقتصادی و مشکلات دیگر در عرصه های مختلف با استفاده از فرهنگ و تفکر بسیجی فراهم می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ نشست حلقه های صالحین شرکت سنگ آهن مرکزی ایران عصر دوشنبه 4 آذرماه با حضور حجت الاسلام دهستانی مسئول حوزه نمایندگی سپاه ناحیه بافق،فخر بافقی جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص)،فرمانده بسیج کارگری و جمعی از بسیجیان در مسجد فاطمیه آهنشهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) ضمن خیرمقدم،هفته بسیج یادآور ایثار و از خودگذشتگی بسیجیان را تبریک عرض نمود.

سپس حجت الاسلام دهستانی سخنران این برنامه ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 و کلام امام خمینی(ره) که فرمودند (( انقلاب ما انفجار نور بود و معجزه قرن )) بیان کرد: در آذرماه سال 58 امام راحل(ره) فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر نمود،برای بسیاری این تشکل سوال بود اما در تمامی عرصه ها این قشر تشکیل شد و امروز با درایت امام به جنگ نرم دشمن رفتیم.

وی در آستانه چهل سالگی بسیج که همه اقتدار،شکوه و پایداری بوده،اظهار داشت: اکنون ریشه های درخت بسیج محکم شده و تدابیر امام راحل(ره) در چهل سال گذشته برای تشکیل بسیج، امروز نمایان شده است. نجات سوریه که 90 درصد آن تحت اشغال داعش بود با همین تفکر بسیجی انجام گرفت.

مسئول حوزه نمایندگی سپاه ناحیه بافق با اشاره به ترس آمریکا از ایران و صرف هزینه های زیاد برای جلوگیری از ایجاد حزب اللهی دیگر در کنار اسرائیل گفت: علیرغم میلیارد ها دلار هزینه ی صورت گرفته اما می بینیم که انصارالله یمن طی 2 حمله با پهبادهای خود آبروی پدافند گران قیمت آمریکا را می برد.

دهستانی با بیان اینکه جوانان شیعه با تفکر غدیر توانسته اند یمن،اسرایئل و لبنان،عراق و افغانستان را تحت این تفکر قرار دهند و کشتی آمریکایی را بگیرد و با پهبادهای خود اسرائیل را مورد هدف قرار دهد،افزود: تفکر غدیر عراق را نجات داد و داعش را نابود ساخت و اکنون جوانان اهل سنت از شیوخ وهابی خود سوال می کنند که شما یک عمر ما را پشت تفکری قرار دادید که سبب بی آبرویی ما شده است.

وی ادامه داد: عربستان علیرغم هزینه های زیاد و اختصاص بودجه نظامی کلان با یک پهباد یمن پالایشگاه نفت آن متلاشی شد و عربستان طی 6 ماه تحت تاثیر این جریان قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه بافق با اشاره به ورود تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف فرهنگی،اقتصادی و جنگ نرم تصریح کرد: عبور از جنگ اقتصادی و مشکلات دیگر در عرصه های مختلف با استفاده از فرهنگ و تفکر بسیجی فراهم می‌شود.