امروز : چهارشنبه 2 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22133
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 نوامبر 2019 - 18:27
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،جانشین فرمانده و بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) صبح امروز 5 آذر مصادف با سالروز تشکیل بسیج با حضور در همایش شکوه و پایداری بسیج و اجتماع بزرگ و مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از امنیت و اقتدار کشور با اعلام برائت از اغتشاشگران و اقدامات خبیثانه آشوبگران، از امنیت و اقتدار کشور حمایت کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در پی اغتشاشات اخیر، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزیایران،جانشین فرمانده و بسیجیان پایگاه نبی اکرم (ص) صبح امروز همگام با مردم ولایتمدار شهر بافق با شرکت در همایش شکوه و پایداری بسیج و اجتماع بزرگ و مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از امنیت و اقتدار کشور، انزجار خود را از آشوب‌گران و تخریب‌کنندگان اموال عمومی اعلام کردند و پاسخی محکم به بر هم‌زنندگان نظم و امنیت دادند و اعلام کردند که همواره پشتیبان و حامی انقلاب اسلامی بوده و هستند.

در این مراسم بسیجیان تحرکات و اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کرده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) همصدا با اقشار مختلف مردم با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه، از آشوب‌های اخیر اعلام برائت کرده و حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند.