امروز : چهارشنبه 2 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22438
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 دسامبر 2019 - 11:37
سومین نمایشگاه بزرگ کتاب صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان در مجموعه ورزشی تختی بافق و سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سومین نمایشگاه بزرگ کتاب از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با همکاری کانون بافق شناسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق، رئیس اداره ارشاد و ارشاد اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش، شهردار و اعضای شورا اسلامی شهر بافق و جمعی دیگر از مسئولان کار خود را آغاز کرد.

سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در این مراسم ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مسئولان بیان کرد: با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با راه اندازی کمپین آشتی با کتاب کار خود را آغاز نمود که با تاکید مدیر عامل شرکت مبنی بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سوق دادن خانواده بزرگ شرکت سنگ آهن به سوی مطالعه،سومین نمایشگاه بزرگ کتاب را در دستور کار خود قرار داد.

وی با بیان اینکه بیش از 5 هزار عنوان کتاب و بیش از 13 هزار جلد کتاب در این نمایشگاه برای دسترسی عموم مردم در محل ورزشگاه تختی ارائه شده است،افزود: همچنین تسهیلاتی از قبیل تخفیف 40 درصد خرید کتاب برای همشهریان و 60 درصد برای پرسنل شرکت سنگ آهن با ارائه کارت ملی لحاظ شده تا همه بتوانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.

فخری بافقی در پایان ضمن تشکر از حمایت مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی ایران – بافق،معاونت فنی و معاونت منابع انسانی شرکت،از همکاری فرمانداری، کانون بافق شناسی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان به ویژه تلاش و کوشش مجموعه روابط عمومی به جهت آماده سازی فضای نمایشگاه برای ترویج بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی تشکر کرد.

اجرای دکلمه و سرود توسط گروه مهد کودک خورشید بافق و آیین یادداشت لوح یابود کتاب توسط مسئولان شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.