امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22492
تاریخ انتشار: شنبه 14 دسامبر 2019 - 11:57
سروش صحت مجری برنامه کتاب باز به همراه رشید کاکاوند مجری و شاعر صبح روز گذشته در جمع مردم و علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در سومین نمایشگاه بزرگ کتاب شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق قرار گرفتند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سومین نمایشگاه بزرگ کتاب شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در دومین روز از فعالیت خود میزبان سروش صحت مجری برنامه کتاب باز و رشید کاکاوند مجری و ترانه سرای کشور شد.

در این مراسم که با استقبال پرشور مردم همراه بود،ابتدا سید مصطفی فخری بافقی مدیرروابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ضمن خوش آمدگویی به میهمانان حاضر،امیدوار شد حضور این هنرمندان حال خوب کتابخوانی را در میان شرکت کنندگان مراسم به اشتراک بگذارد.

سپس سروش صحت با اظهار خرسندی از حضور در بافق به عنوان شهری با فرهنگی غنی و بالا،درباره علاقمندیش به کتاب از دوران کودکی و اهدای آن به دوستان که سبب خوشحالی وی و ادامه این امر تا به امروز به جهت ترویج فرهنگ مطالعه شده،مطالبی را بیان کرد و گفت: من از خواندن کتاب های ادبیات و رمان لذت زیادی می برم چون قصه خواندن من را به دنیایی می برد که برایم دلنشین تر است و از طریق آن با آدم ها، جهان و تجربه های ناشناخته ای آشنا می شوم. البته کتاب های پیرامون حوزه نمایش، جامعه شناسی، روانشناسی و فلسفه را هم دوست دارم و آنها را دنبال می کنم.

وی با بیان اینکه فرهنگ مطالعه یک عنصر کم‌رنگ در زندگی امروز ما است،افزود: سعی می کنم در اوقات فراغت بیشتر به مطالعه کتاب، مجله و روزنامه بپردازم و البته سراغ دنیای مجازی هم میروم.

در ادامه رشید کاکاوند پیرامون اهمیت کتاب و کتابخوانی مطالبی عنوان کرد. وی متولد 1346 در نیشابور و فارغ التحصیل فوق لیسانس ادبیات از دانشگاه آزاد کرج می باشد و کار خود را از رادیو شروع کرد و اکنون در کنار ترانه سرایی، داستانی نویسی، مجری و استاد دانشگاه می باشد.

گفتنی است؛ سومین نمایشگاه کتاب شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با همکاری کانون بافق شناسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق در حال برگزاری می باشد.