امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22532
تاریخ انتشار: یکشنبه 15 دسامبر 2019 - 12:01
رضا فلاح مبارکه صبح امروز به همراه چند تن از مدیران و معاونین شرکت با حضور در شرکت فنی – مهندسی سنگین صنعت بافق ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه با مدیر این شرکت که فرد بومی و بازنشسته شرکت سنگ آهن می باشد، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز به همراه حیدری پور جانشین مدیرعامل،طالعی معاونت مالی و بازرگانی،زینلی مسئول تدارکات و رضایی مسئول قطعات کارخانه با حضور در شرکت فنی – مهندسی سنگین صنعت بافق ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه با عبدالله رنجبر مدیر این شرکت که فرد بومی و بازنشسته شرکت سنگ آهن نیز می باشد،دیدار و گفتگو کرد.

عبدالله رنجبر مدیر شرکت فنی – مهندسی سنگین صنعت بافق ضمن اظهار خرسندی از حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن توضیحاتی را در خصوص دستگاه ها و عملکرد آنان بیان کرد و گفت: در حال حاضر 6 نفر بصورت مستقیم در این مجموعه مشغول به کار هستند و 5 نفر دیگر نیز کارهای طراحی را به عهده دارند. مهندسی معکوس و ساخت انواع قطعات صنعتی،معدنی و سازه های فلزی از جمله کارهایی است که در این شرکت انجام می گیرد.

رضا فلاح مبارکه نیز در این بازدید با اظهار خرسندی از ایجاد این کارگاه تراشکاری توسط یک فرد بومی که بازنشسته شرکت سنگ آهن نیز می باشد،آن را نوعی کارآفرینی دانست و گفت: راه اندازی صنایع کوچک علاوه بر ایجاد ارزش افزوده،سبب اشتغالزایی نیز خواهد شد و باید از این چنین واحد هایی حمایت کرد.