امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22635
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 دسامبر 2019 - 11:05
مسئول سینما قدس آهنشهر گفت: فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی روزهای زوج ساعت 18 روی پرده ی سینما قدس آهنشهر خواهد رفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمود تقی زاده بافقی مسئول سینما قدس آهنشهر با بیان اینکه تمام فیلم های سینمایی که روی پرده ی سینمای کشور در حال اکران است هم اکنون در سینما قدس آهنشهر نیز پخش می شود،افزود: فیلم ” خداحافظ دختر شیرازی”  ساخته ی افشین هاشمی و بازیگری شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان روزهای زوج ساعت 18 در سینما اکران خواهد شد.

وی بیان کرد:  با توجه به استقبال شهروندان عزیز از فیلم سینمایی چشم و گوش بسته این فیلم روزهای فرد ساعت 18 پخش خواهد شد و فیلم سینمایی مطرب هر شب در ساعت 20 روی پرده سینما قدس خواهد رفت.

تقی زاده بافقی با اشاره به استقبال دانش آموزان از فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع و تمدید این فیلم به مدت 2 هفته عنوان کرد: کلیه مدارس و آموزشگاه ها می توانند طی تماس و هماهنگی با شماره 09131591528 و 31453636 این فیلم را هر روز صبح ساعت 10 به تماشا بنشینند.

وی در خبری خوب به دانش آموزان برای پخش انیمیشن بنیامین که در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان جایزه بهترین پویانمایی را کسب کرده است،اعلام کرد: با توجه به استقبال و درخواست های متعدد دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی برای پخش انیمیشن بنیامین،آن را در نظر گرفته ایم که طی چند روز آینده روی پرده سینما قدس آهنشهر خواهد رفت.

مسئول سینما قدس آهنشهر در پایان سخنان خود بیان کرد: شهروندان عزیز می توانند با عضویت در پیج اینستاگرام  cinema.ghods.bafghو تلگرام cinemaghodsbafghسینما قدس آهنشهر ضمن آگاهی از زمان اکران فیلم هایی سینمایی،به عنوان جایزه به تماشای رایگان فیلم مورد علاقه خود بنشینند.