امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22648
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 17 دسامبر 2019 - 15:29
بمناسبت روز ملی حمل و نقل:
به مناسبت روز ملی حمل و نقل مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به همراه چند تن از مدیران این شرکت با حضور در واحد حمل و نقل با پرسنل خدوم این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز به همراه حیدری پور جانشین مدیر عامل، حیدری مدیر حوزه مدیرعامل، فخری بافقی مدیرروابط عمومی با حضور در جمع پرسنل حمل و نقل سبک و سنگین  ضمن تبریک روز ملی حمل و نقل مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.

فلاح مبارکه نامگذاری روز ملی حمل و نقل را فرصتی برای تقدیر و تشکر از فعالان و زحمتکشان این عرصه عنوان کرد و از خدمات و تلاش های پرسنل واحد حمل و نقل شرکت تشکر کرد.

وی با اشاره به خدمات قابل توجه و مشقت کار پرسنل حمل ونقل،اهمیت نقش آنان را زمانی مشهود دانست که قطعه ای یا موادی برای استفاده کارخانه با تاخیر برسد و افزود: بخش حمل و نقل از جمله بخش های مهم، تاثیرگذار و زیربنایی شرکت است که نقش واسطه بین تولید و مصرف را برعهده دارد.

مدیرعامل شرکت مجموعه حمل و نقل را پشتیبان شرکت دانست و گفت: وظیفه همه مسئولان شرکت رفع مشکلات پرسنل این واحد است.

در ادامه رضا فلاح مبارکه مسائل و مشکلات مطرح شده در خصوص بازنگری و اصلاح چارت واحد حمل و نقل،تجهیز ناوگان حمل و نقل و … را مورد بررسی و دستور پیگیری لازم برای رفع آنان را داد.