امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22696
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 19 دسامبر 2019 - 11:16
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور شب گذشته با حضور سرزده خود در سایت گندله سه چاهون،ضمن بازدید از پروژه طی نشستی میزان پیشرفت کار و مشکلات پیش رو را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در بازدید شبانه از سایت گندله سازی سه چاهون طی نشستی با اعضای هئیت مدیره ، مدیر پروژه گندله سه چاهون و مدیران شرکت سنگ آهن پیرامون پیشرفت پروژه و مشکلات پیش رو با یکدیگر گفتگو کردند.

رضا فلاح مبارکه در این نشست با ارائه گزارشی پیشرفت پروژه گندله سازی را 90 درصد اعلام کرد و گفت: کار را در مراحل آخر بسیار حساس و بصورت میلیمتری انجام می شود، این پروژه 36 ماهه تعریف شده و در بهمن ماه سال جاری این مدت زمان کامل می شود،هیچ پروژه های گندله سازی زودتر از 46 ماه به بهره برداری نرسیده اما ما میخوایم رکورد را بشکنیم .

وی در بحث راه اندازی کارخانه با بیان اینکه باید واقع بین بود،افزود: تمام قطعات خریداری شده اما نصب آن به دلیل حساسیت کار زمانبر است علیرغم آنکه تمام تلاشمان را به کار بسته ایم و نیروها بصورت 2 شیفت مشغول کار هستند تا هر چه سریعتر کارخانه راه اندازی شود،البته این به نقدینگی ما نیز بستگی دارد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در بحث تامین نقدینگی خواهان مساعدت و همکاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور شد.

در ادامه مدیر مالی بازرگانی و مدیر پروژه گندله سه چاهون گزارشی از وضعیت پروژه و پیشرفت مالی آن بیان کردند.

هاشمی منش مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد نیز ضمن تشکر از مدیر عامل و کارکنان شرکت سنگ آهن به ویژه تلاش های شبانه روزی و مستمر تیم پروژه گندله سازی، امیدوار شد شاهد افتتاح این پروژه بصورت آزمایشی در بهمن ماه باشیم.