امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22917
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 دسامبر 2019 - 15:26
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق:
رضا فلاح مبارکه در دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان یزد گفت: در شرایط سخت اقتصادی کشور، شرکت سنگ آهن به قول خود عمل نموده و هر ماه به موقع و منظم مالیات خود را حتی قبل از پرداخت حقوق پرسنل واریز نموده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ منوچهراسدی مدیرکل امورمالیاتی استان یزد صبح امروز به همراه محمد رضا رضایی معاون مالیاتی استان، محمد جواد میرجلیلی دادیار مسئول اداره کل ، محمد حسین قاسمی معاون توسعه اداره کل، مهدی وکیل زارچی رئیس امور مالیاتی شهرستان بافق و مسعود اعتماد مقدم معاون وی با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کردند.

منوچهراسدی با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق یکی از خوش حساب ترین شرکت ها در بحث پرداخت مالیات است،گفت: طی چند سال اخیر این شرکت با پرداخت به موقع مالیات توانسته به عنوان یکی از خوش حسابترین شرکت ها در استان باشد و سیر قانونی خود را طی نماید که جای قدردانی و تشکر دارد.

وی افزود: تلاش می کنیم در چهارچوب قانون و مسئولیت خود تا آنجا که در توان باشد این مجموعه را یاری کنیم.

سپس رضا فلاح مبارکه ضمن خوش آمدگویی به مدیرکل امورمالیاتی استان یزد و معاونین وی با بیان اینکه معتقدیم اگر درآمدی در مجموعه سنگ آهن حاصل می شود باید سهم دارایی را نیز بدهیم تا حق و حقوق دولتی نیز پرداخت شود،افزود: انتظار ما رفتار قانونی است و بدون شک دیدگاه مثبت شما می تواند تاثیرگزار باشد.

وی با بیان اینکه تا پایان سال نسبت باطله برداری به ماده معدنی 10 به یک می شود،خاطر نشان کرد: در حال حاضر 6 هزار نفر پرسنل بصورت مستقیم و 3 هزار نفر بازنشسته را تحت پوشش قرار می دهیم و به نوعی این کار برای تمام شهرستان انجام می شود.

فلاح مبارکه با اشاره به پروژه گندله سازی سه چاهون، پیشرفت فیزیکی آن را بالای 90 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: بدون شک راه اندازی این کارخانه سبب ایجاد ارزش افزوده نه تنها برای مجموعه بلکه استان و کشور می شود و شرکت سنگ آهن در این شرایط سخت اقتصادی کشور به قول خود عمل نموده و هر ماه به موقع و منظم مالیات خود را حتی قبل از پرداخت حقوق پرسنل واریز نموده و این وظیفه ما است.

مدیرعامل شرکت با بیان اینکه دیدگاه مجموعه مالیاتی استان نیز کمک به رونق تولید است،گفت: بدون شک همه ادارت،نهاد ها و شرکت های مختلف در کنار یکدیگر می توانند هم افزایی داشته باشند.