امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22944
تاریخ انتشار: شنبه 28 دسامبر 2019 - 14:29
با حضور مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق؛
کلنگ اولین پروژه ریل گذاری شرکت تعاونی معدنچیان صبح امروز با حضور مدیران و معاونین شرکت های سنگ آهن مرکزی ایران- بافق و معدنچیان و جمعی از مسئولین به زمین زده شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، کلنگ اولین پروژه ریل گذاری شرکت معدنچیان با حضور مدیرعامل، حیدری پور جانشین مدیرعامل، حیدری مدیر حوزه مدیرعامل،میرزایی منابع انسانی،نوابی مدیر تولید و مسئول حراست شرکت سنگ آهن و مدیران و معاونین،اعضای هئیت مدیره شرکت معدنچیان و جمعی از مسئولین شهرستان به زمین زده شد.

ندافیان مدیرعامل شرکت تعاونی معدنچیان بافق با بیان اینکه این پروژه به مسافت یک هزار و 800 متر است،افزود:  زیرسازی پروژه توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق انجام گرفت و جا به جایی ریل و بالاست گذاری آن به عهده شرکت معدنچیان گذاشته شد و برای اولین بار این شرکت در بحث صنایع ریلی ورود کرده است.

وی ورود شرکت معدنچیان در این زمینه ها را سبب کاهش هزینه ها و درآمدزایی برای شرکت و نیز داشتن رزومه خوب در بحث ریلی و حضور در استان و کشور دانست.

ندافیان در بحث تالیف کتاب تعمیر موتورهای دیزلی توضیح داد: خرداد ماه سال گذشته طی دعوت در نمایشگاه صنایع ریلی حضور یافتیم که از این کتاب رونمایی شد و همچنین شرکت و توانایی های آن معرفی شد. با دعوت از شرکت معدنچیان در جشنواره جوان خوارزمی قراردادی با سازمان پژوهش ها منعقد شد که در آینده ای نزدیک کار را شروع خواهیم کرد.

وی تعداد سهامداران شرکت را 14 هزار نفر عنوان کرد و گفت: شرکت معدنچیان با داشتن بیش از 3 هزار نفر مستقیم و بصورت تبعی بالای 10 هزار نفر سهامدار دارد که در مجموع حدود 14 هزار نفر می باشند.

سپس مدیرعامل شرکت سنگ آهن با اشاره به حضور شرکت معدنچیان در نمایشگاه صنایع ریلی کشور بیان کرد: نظر بر این بود که شرکت معدنچیان باید از بحث تامین نیرو خارج و وارد کارهای توسعه ای و صنعتی شرکت شود و با سرمایه گذاری کمک کار شرکت سنگ آهن باشد.

فلاح مبارکه ادامه داد: با توجه به موافقت هیئت مدیره شرکت برای ورود شرکت معدنچیان در بحث ریلی، این پروژه به آنان سپرده شد و بدون شک این کار شروع خوبی برای سرمایه گذاری در این زمینه خواهد بود که می تواند شرکت معدنچیان را وارد فضای جدیدی از کسب و کار کند.

وی با بیان اینکه این پروژه طی 2 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید،اظهار داشت: مجموعه شرکت سنگ آهن هر گونه کمکی به شرکت معدنچیان در این راستا برای بهره برداری این پروژه در زمان مقرر خواهد کرد.