امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22969
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 دسامبر 2019 - 07:32
مدیرعامل،مدیران ومعاونین شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق صبح روز چهارشنبه 8 دیماه از پروژه جاده دسترسی به چاه های آب حسن آباد و اقدامات انجام شده و روند کار بازدید کردند و سپس با حضور در یکی از کارگاههای تجهیز شرکتهای مرتبط با راهسازی شرکت نشست شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ یونس حیدری مدیر حوزه مدیرعامل ابتدا مصوبات جلسه گذشته را قرائت کرد که معاونین مرتبط با موضوع  مطالب خود را عنوان کردند.

به کارگیری نیرو در گندله سازی،چارت سازمانی، تخصیص گروه و پایه به مدارج سیکل و دیپلم، برق، تولید، استخراج و…اهم موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

در ادامه رضا فلاح مبارکه ضمن گرامیداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت،در بحث جذب نیرو بیان کرد : این کار باید مدیریت شده انجام گیرد،در حال حاضر نیروهای جذب شده در گندله بصورت قراردادهای کوتاه چندماهه مشغول به کار هستند و با راه اندازی کارخانه این امر براساس نیاز و به تدریج انجام می گیرد.

وی اظهار داشت: بمنظور اسکان موقت شش دستگاه کانکس در محوطه پروژه گندله جانمایی شود

مدیرعامل شرکت سنگ آهن در خصوص نیروهایی متخصص و با تجربه که باید به گندله سازی منتقل شوند، خطاب به معاونت منابع انسانی بیان کرد: پیش از جا به جایی ابتدا باید نظر موافقت مدیریت و معاونت آن قسمت گرفته شود و سپس این امر انجام گیرد.

وی در بحث آموزش نیروها تاکید کرد: آنچه در بند قرارداد است باید رعایت شود، نزدیکترین محل به لحاظ داشتن کارخانه گندله سازی اردکان است و هر گونه هماهنگی لازم در این راستا توسط سیستم شرکت انجام گیرد و این باید از سمت پیمانکار مشخص شود.

فلاح ادامه داد: استراتژی شرکت در بحث گندله سازی راه اندازی آن توسط مجری طرح و تحویل آن به تیم بهره برداری است و با توجه به تجربه و توان مهندس شفیع، وی برای بهره برداری از پروژه های دیگر با شرکت همکاری و ما را یاری خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت در بحش دیگر سخنان خود پیرامون عملکرد سینما قدس آهنشهر ضمن تشکر از مدیر روابط عمومی به ویژه مسئول سینما به جهت رونق آن گفت: اکنون این سینما فیلم های خود را همزمان با تهران پخش می کند.فعالیت سینما در بحث پر کردن اوقات فراغت است و این همان سرمایه گذاری در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی است.

فلاح مبارکه در پایان سخنان خود خطاب به سرپرستان و معاونین بیان کرد: باید نظارت و سرکشی از مجموعه و نیروی های خود در خصوص ورود و خروج و تایید کارکرد آنان انجام دهید.