امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 22991
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 دسامبر 2019 - 10:57
مدیر روابط عمومی و جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی از پرسنل و بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن دعوت نمود تا در مراسم بزرگداشت این روز بزرگ شرکت نمایند.

:

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی و جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت،از عموم مردم شهید پرور شهرستان بافق به ویژه پرسنل و بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن دعوت نمود تا در مراسم بزرگداشت این روز بزرگ شرکت نمایند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

حماسه بزرگ ۹ دی در حالی خودجوش و بالنده از دل خروشان امت همیشه در صحنه ایران اسلامی رویید که دشمنان اسلام و انقلاب بار دیگر در معادلات فتنه گرانه خود شاخص هایی همچون روح جنگ آوری، طریقت حماسه سازی و منش ولایتمداری این شیرزنان و دلیرمردان را فراموش کرده بودند.

آنها در خیال خام و باطل خود همچنان بر تصور غلط «دوری امت از انقلاب» تاکید داشتند، حال آنکه صراط مستقیم مردم شریف کشورمان خلاف مسیر کوفیان بود و اجازه تنها ماندن ولایت فقیه و جانشین بر حق امام زمان(عج) را در عصر غیبت ایشان را نداده و نخواهند داد.

در حماسه ۹ دی به واسطه توجهات حضرت باری تعالی، عنایات ویژه ائمه معصومین(ع)، مدیریت هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب و حضور به موقع امت همیشه در صحنه این مرز و بوم اسلامی چنان طوفانی شگرف از بصیرت و روشنگری وزیدن گرفت که غبار از فضای سیاسی آن برهه حساس زدود و نیت پاکان و ناپاکان، رفتارهای معاندان و دوستان و منش مدعیان دروغین ولایتمداری و پیروان حقیقی رهبری معظم انقلاب را بارز ساخت.

و امروز آن حماسه بزرگ یک پیروزی بزرگ ملی قلمداد می شود که در آن درس های بسیاری نهفته است، اما بی شک بزرگترین میراث آن محکی بود بر میزان ولایتمداری و ولایت پذیری ایرانیان تا دشمنان ایران و انقلاب بدانند که کشور حضرت ولیعصر(عج) هرگز جایی برای جولان آنها نبوده و نیست.

نهم دی ماه ۱۳۸۸ خاطره ای جاودان از بصیرت دینی و ولایت پذیری مردم در تاریخ انقلاب اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه بزرگ نهم دی ماه، با درود به روح پرفتوح امام خمینی(ره) و تمامی شهیدان و آرزوی سلامتی و عزت برای مقام معظم رهبری  (مدظله العالی ) از عموم مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان بافق به ویژه پرسنل شرکت سنگ آهن و بسیجیان پایگاه نبی اکرم (ص) دعوت می نمایم در مراسمی که به همین مناسبت امشب بعد از نمازمغرب و عشاء درمسجد جامع برگزار می شود، شرکت نموده تا یکبار دیگر با آرمان های نظام و انقلاب به ویژه ولایت فقیه تجدید عهد کنیم  و اعلام  کنیم ” رهسپاریم با ولایت تا شهادت ” .

مدیر روابط عمومی و جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

سید مصطفی فخری بافقی