امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 23010
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 31 دسامبر 2019 - 19:12
به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روزپرستار، غلامرضا پور مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق در پیامی این روز را به همه پرستاران شهرستان در اورژانس و بیمارستان به ویژه خدمتگزاران در مجموعه شرکت سنگ آهن تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

(( و من احیاها فکانها احیاءالناس جمیعا ))

هر کسی نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است (32 مائده )

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مبارک باد.

نام حضرت زینب (س) یادآور صبر و استقامت شیر زنی است که با رشادت و صبر بالا حادثه کربلا را برای همیشه زنده نگه داشت و چه زیبا است نامگذاری این روز به عنوان روز پرستار که نماد ارزش والای این شغل شریف و احترام جامعه به پرستاران است.

پرستارن انسانهای شریفی که در شیفت های مختلف کاری در واحد اورژانس یا بیمارستان با رأفت و شکیبایی خویش به بیماران خدمت می کنند و لحظات سخت و پر تنش كار را صبورانه تحمل می كنند تا از درد بیماران کاسته و مرهم مهربانی را بر زخم هایشان میزنند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و ایثار، حضرت زینب (س) به تمامی پرستاران پر تلاش شهرستان در واحد های اورژانس،بیمارستان ولیعصر(عج) و مراکز درمانی به ویژه خدمتگزاران در مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته، سلامتی و توفیق روزافزون مقام و منزلت همه این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.