امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 23014
تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 ژانویه 2020 - 15:45
مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق:
غلامرضا پور با بیان اینکه شغل پرستاری یکی از حلقه های حیاتی زنجیره سلامت است،اظهار کرد: پرستاران رابط بین پزشک و بیماران هستند و اگر در بیمارستان ها،اورژانس و مراکز درمانی نباشند با مشکل مواجه می شویم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، غلامرضا پور مدیر HSE (ایمنی ، بهداشت و محیط زیست) شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ظهر امروز به همراه فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت، دکتر وحید مدیر بهداری آهنشهر، ابراهیمی مدیر اورژانس های شرکت و سعیدیان مدیرعامل شرکت نسیم سلامت با حضور در واحد های اورژانس مستقر در معدن سه چاهون، شرکت سنگ آهن ، گندله سه چاهون و بهداری آهنشهر با پرستاران این مجموعه دیدار و ضمن تبریک این روز با اهدای شاخه گل و کارت هدیه از زحمات پرستاران تقدیر و تشکر کردند.

غلامرضا پور مدیر شرکت در این دیدار با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان کرد: اگر نگاهی به زندگی این بانوی بزرگ اسلام شود، ایشان از دوران جوانی تا وقایع سختی که در کربلا و پس از آن رخ داد همیشه مانند پرستار از خانواده خود مراقبت کردند و نامگذاری این روز به نام پرستار ارزش نهادن به جایگاه پرستاران در جامعه است.

وی پرستاری را شغلی پر استرس و پر مشغله ای دانست که در مراقبت از بیماران با انواع بیماری ها مواجه می شوند و افزود: این حرفه صبر و تحمل بسیاری را می طلبد تا بتواند انتظارات بیماران را برآورده کنند.

غلامرضا پور با بیان اینکه شغل پرستاری یکی از حلقه های حیاتی زنجیره سلامت است،اظهار کرد:  پرستاران رابط بین پزشک و بیماران هستند و اگر در بیمارستان ها،اورژانس و مراکز درمانی نباشند با مشکل مواجه می شویم.

همچنین فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن با تبریک این روز خجسته به همه سفید پوشان عرصه ی بهداشت و سلامت و با ابلاغ سلام و خداقوت مدیرعامل شرکت به این تلاشگران،ضمن تشکر از زحمات پرستاران برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت نمود و با اهدای شاخه گل و کارت هدیه از آنان تجلیل نمود.