امروز : شنبه 10 اسفند 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 23042
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 2 ژانویه 2020 - 15:29
مسئول سینما قدس آهنشهر با اشاره به استقبال بسیار خوب کودکان بافقی از انیمیشن سینمایی بنیامین اعلام کرد: فیلم کمدی خداحافظ دختر شیرازی شنبه ساعت 20 با حضور کارگردان و چند تن از بازیگران این فیلم اکران می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمود تقی زاده بافقی مسئول سینما قدس آهنشهر با بیان اینکه انیمیشین جذاب و مهیج بنیامین هر روز صبح ساعت 10 روی پرده سینما می رود،افزود: این پویانمایی به تازگی در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و پیش از این هم انیمیشن‌های سینمایی ” شاهزاده روم” و ” فیلشاه ” در سینماها با استقبال مردمی مواجه شده بودند.

وی با اشاره به اینکه این انیمیشن سینمایی شهریورماه امسال در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و جایزه بهترین پویانمایی جشنواره را کسب کرد،افزود: خوشبختانه مدارس و خانواده های بافقی استقبال بسیاری خوبی برای حضور و تماشای این فیلم به همراه فرزندان خود کردند.

تقی زاده بافقی در ادامه با اعلام اکران مردمی فیلم کمدی خداحافظ دختر شیرازی با حضور کارگردان و چند تن از بازیگران در روز شنبه 14 دی ماه،بیان داشت: افشین هاشمی کارگردان فیلم،مسعود رایگان و رویا تیموریان بازیگران این فیلم روز شنبه میهمان مردم خونگرم و مهمان نواز شهرستان بافق خواهند بود و ساعت 20 در اکران مردمی تماشاگر این فیلم در سینما قدس آهنشهر هستند.

وی افزود: این برنامه از سوی انجمن فیلمسازی شهرستان بافق با همکاری امور سینمایی و روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق و اداره فرهنگ ارشاد اسلامی بافق انجام خواهد گرفت.

مسئول سینما قدس آهنشهر با توجه به محدود بودن بلیط از شهروندان درخواست کرد جهت تهیه بلیط به گیشه بلیط در سینما قدس آهنشهر مراجعه یا با شماره 09131591528 تماس حاصل فرمایند.